Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-11-05 21:38:21

karolil

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 1
Punktów :   

Witaj w serwisie pun.pl

To jest przykładowa wiadomość na Twoim forum w serwisie pun.pl. Jeśli ją czytasz, oznacza to, że forum zostało poprawnie założone.

Oczywiście możesz już skasować tą wiadomość razem z całym forum testowym

Wszystkich zmian na forum możesz dokonać w panelu Administracja, który pojawi się w górnym menu zaraz po zalogowaniu się na forum jako administrator.

W razie problemów z obsługą forum zapraszamy do zapoznania się z FAQ oraz naszym forum pomocy, na którym z pewnością odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Pamiętaj, aby dbać o wysoką pozycję forum w popularnych wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu z czasem coraz więcej ludzi będzie trafiać na Twoje forum. Więcej na ten temat przeczytasz w temacie Jak rozreklamować forum.

Mamy nadzieję, że Twoje forum będzie długo wszystkim służyło

Pozdrawiamy,
Zespół pun.pl

Offline

 

#2 2010-11-06 14:34:25

ala22272

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Hejka xD
Skoro już się tak 'jednoczymy' i poznajemy, może się jakoś nazwiemy?? (hah, ale rym xD)
Moja propozycja: Stowarzyszenie Autostopowiczów. Ale to moje chyba jest zbyt proste, piszcie też swoje propozycje, to coś wybierzemy xD
Gdzie najbardziej chcielibyście pojechać?? Bo ja w podróż dookoła świata autostopem. A jak nie będę miała kasy na samoloty, żeby przelecieć z Eurazji do Ameryki i z powrotem, to chociaż nad Morze Żółte. A jak bym jechała gdzieś bliżej to stopem na Chorwację, albo po prostu nad nasze polskie morze, bo mam do niego troche daleko xD A gdzie wy chcielibyście pojechać??

Offline

 

#3 2010-11-06 17:16:22

Renoma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Nazwa może być, trochę prosta ale podoba mi się.
Ja chciałabym na początek objechać stopem cłą Polskę, później może do innego państwa... Moim marzeniem jest zwiedzić Hiszpanię i Japonię. W sumie jak na swój wiek (15 lat) to już dosyć dużo państw zwiedziłam. Były to: Słowacja, Węgry, Niemcy, Holandia, Austria, Słowenia. Umknęła mi wycieczka na Ukrainę ale mam nadzieję że jeszcze tam pojadę i to niedługo. We wrześniu planuję wyjazd z rodzicami do Czarnogóry. A Wy jakie macie najbliższe plany?

Offline

 

#4 2010-11-06 21:02:12

hentaiicore

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Nio hej *macha*.
Tak... dookoła świata, wycieczka po Europie ... autostopem. Chyba wszyscy tu zgromadzeni chcemy tego samego, więc nie będę się za bardzo rozpisywać. Japonia to jest to <33

Offline

 

#5 2010-11-07 10:32:58

ala22272

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Ja w najbliższym czasie nie planuję żadnych wyjazdów, moi rodzice nie mają czasu Może się poznamy?? Ja jestem Ada, mieszkam na Śląsku, mam 13 lat, interesuję się oczywiście podróżami i harcerstwem xD Są tu jacyś harcerze oprócz mnie? Bo jeśli są, to możemy, jak będzie jakiś zlot, sie spotkać xD

Offline

 

#6 2010-11-07 15:50:17

hentaiicore

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Jestem Justyna[wolę ksywę Dzast], mam 15 lat. Mieszkam w Lublinie i interesuję się podróżami [chyba jak każdy tutajxd], muzyką, rysunkiem .

Offline

 

#7 2010-11-08 16:18:17

Lucid Dream

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Heja!

Ja jestem ---- i mieszkam w województwie ----------- (), uwielbiam podróże(jak każdy z was), muzykę i pływanie. Pojechałam już do Francji, gdzie pływałam w Morzu Śródziemnym, pojechałam w Alpy(koniecznie tam pojedźcie) i zwiedziłam różne miejsca(nie pamiętam nazw). Byłam też w Niemczech. Polecam wyjazd do Francji. Jest tam gorąco, ale w Alpach są piękne widoki i Lazurowe Wybrzeże nad morzem. Czym się wy interesujecie i gdzie już byliście?

Ostatnio edytowany przez Lucid Dream (2010-11-09 20:47:50)

Offline

 

#8 2010-12-18 08:37:32

hentaiicore

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Hmm... W Pl to praktycznie wszędzie, Byłam we Włoszech i na Sycylii(tam mieszkał mój dziadek), w Hiszpanii, w wakacje lecę do Kanady.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mpc-metin2.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.geodeci.pun.pl www.elektropiro.pun.pl www.pokemon-fusion.pun.pl